Jak jsme začínali

Začátky byly těžké, ale nevzdali jsme to

Na začátku Datlového pokušení byla trnitá cesta. Byl tu nápad, povedla se i realizace, ale co ten první krok, aby bylo všechno oficiální a aby úřední šiml řehtal blahem? Když jsme si poprvé sháněli informace, co vše je třeba k zařízení provozovny a jaké je potřeba vybavení, tak nás to úplně odradilo a hned nás napadlo, že budeme dobroty jen tak dělat sami pro sebe nebo známé.

Trvalo to pár měsíců, než jsme si řekli, že to přece nemůže být tak složité a těžké, když podniká v podobném oboru tolik lidí. Bylo vidět, že naše výrobky chutnají, tak by byla škoda nepodělit se s okolním světem.

Tak jsme zatnuli zuby a šli do toho. Měli jsme vhodné prostory a náš zápal byl nezastavitelný a snažíme se aby stále byl. Dotáhli jsme provozovnu, veškerou byrokracii a mohli jsme konečně oficiálně vyrábět datlové bonbóny.


Zkouška ohněm proběhla na výbornou

Než jsme se ale pustili do těch všech oficialit, museli jsme si nejdřív zkusit, jestli se naše datlové bonbóny budou vůbec prodávat. Shodou okolností se nám podařilo dostat na náš první jarmark u Dvou koček, který se konal na podzim roku 2018 v malém průchodu v Třebíči.

Byla zima a venku pršelo. Ale pro nás to byl naprostý úspěch. Během dvou hodin jsme prodali všechno, co jsme s sebou měli, a všichni kdo ochutnali, pěli samou chválu. Byla to pro nás skvělá první zkušenost, za kterou jsme nesmírně vděčné. Tenhle impuls nám dodal spoustu energie.

Přidejte se do naší komunity zdravého mlsání s Datlovým pokušením. :)

 

44940580_1897525270325116_6101394153734668288_n

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení