Mléčná čokoláda - Fantazie

129 Kč
Skladem

Užijte si krémovou a jemnou chuť a nechte si unést fantazií, která je ukryta v každém kousku této čokolády.

Kategorie: Čokoláda LANA
Hmotnost: 0.08 kg

Každý kousek je mistrovským dílem

Vítejte v světě nekonečných chuťových možností, kde můžete objevovat nové a neobvyklé kombinace. Jednou z našich nejoblíbenějších čokolád je ručně dělaná čokoláda Fantazie.

Tato Fantazie obsahuje nejlepší kakaové boby, sušenou třtinovou šťávu a kakaové máslo, ale co se liší, je špetka mořské soli a sušené mléko, což dává této čokoládě neuvěřitelnou jemnost a krémovost.

Tato mléčná čokoláda má vysoký obsah kakaa, takže si užijete bohatou a intenzivní chuť, která se rozplyne v ústech a vyvolá Vám pocit potěšení.

Fantazie je čokoláda, která nám nejvíc chutná a jsme si jisti, že se stane i Vaší oblíbenou. Při výrobě této čokolády se snažili použít pouze ty nejlepší suroviny, aby byl každý kousek mistrovským dílemSnažili se dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi chuťovými složkami, aby Vám poskytli nezapomenutelný zážitek.

Tak neváhejte a vyzkoušejte Čokoládu Fantazie. Je to dokonalá čokoláda pro ty, kteří chtějí objevovat nové a neobvyklé kombinace. Užijte si krémovou a jemnou chuť a nechte si unést fantazií, která je ukryta v každém kousku této čokolády.

 

PARAMETRY

Hmotnost 80 g
Složení Kakaové boby, sušená třtinová šťáva, kakaové máslo, sušené mléko, špetka mořské soli. Min. obsah kakaového podílu 66,6%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: