Veganské potraviny

Zaměřujeme se na veganské potraviny. V Datlovém pokušení si dáváme dobrý pozor na to, aby byly všechny naše produkty bez lepkubez laktózybez přidaného cukru a bez jakýchkoli chemických úprav. Naše výrobky odpovídají veganským standardům.

Projděte si naše kategorie výrobků a ochutnejte božské datlové bonbóny, datlové tyčinky a datlová lízátka. Zdravě a chutně, to je naše motto. Přirozeně se vyskytující cukry, vláknina, vitamíny a minerály jsou potřeba, dodají tělu potřebné živiny a ještě si pochutnáte jak nikdo druhý. 

Pokud rádi pečete, svěřte se do rukou našim moukám a sušenému ovoci. Veganské chuťové radovánky můžete rozvířit také díky ořechům a ořechovým máslům. Příjemné mlsání! :) 

3_datlove pokuseni duo pack kokos malina 2_173-1_173-datlove-bonbony-sada-13prichuti 3_443-1_mandlova-moucka--gramaz-500g

Veganské potraviny a mlsání pro děti

Celý náš projekt Datlového pokušení původně vznikl jako snaha dopřát našim vlastním dětem zdravější sladkosti, než jaké jsou k dostání v obchodech. Proto dětem s klidem nabídněte cokoliv z našeho e-shopu, hlavně datlové dobroty.

1_datlove pokuseni duo pack jahoda rakytnik 98_-lizatko--kakao-20g 1_655_datlove-bonbony-malina

 

Veganské potraviny a mlsání na každý den

Veganské sladkosti pro každou příležitost? Ano, vybavte se na výlet, sportovní aktivitu nebo jen všední odpočinkovou chvilku našimi datlovými dobrotami s příchutí kávovou, kakaovou, čokoládovou, kokosovou, jahodovou, malinovou nebo perníkovou.

1_datlove pokuseni datlove tycinky 86-1_datlove-bonbony-cokolada--gramaz-50g- 1_661_datlove-bonbony-jahoda

 


To nejlepší z naší (veganské) nabídky

Datlové pokušení

Mouky, ořechy a ořechová másla

Čokoláda LANA

Sušené ovoce