Zdravé mlsání

Jsme experti na zdravé mlsání. V Datlovém pokušení dbáme na to, aby všechny naše dobroty byly: 

  • bez lepku 
  • bez laktózy 
  • bez přidaného cukru
  • bez jakýchkoli chemických úprav

Pokud hledáte rychlé a chutné zdravé mlsání, není nic lepšího, než zkusit naše datlové bonbóny, datlové tyčinky a datlová lízátka. Mlsání může být zdravé a ještě k tomu velmi chutné. Přirozeně se vyskytující cukry, vláknina, vitamíny a minerály dodají tělu potřebné živiny a ještě budete mít, jak říkají naši zákazníci, "nebe v hubě

Pokud rádi pečete, vaše výsledné mlsání může být o to víc zdravé díky našim moukám nebo sušenému ovoci. Zdravé mlsání může také vzniknout díky ořechům a ořechovým máslům. Dobrou chuť! :) 

2_173-1_173-datlove-bonbony-sada-13prichuti 3_443-1_mandlova-moucka--gramaz-500g 3_datlove pokuseni duo pack kokos malina

Zdravé mlsání pro děti

Celý náš projekt Datlového pokušení původně vznikl jako snaha dopřát našim vlastním dětem zdravější sladkosti, než jaké jsou k dostání v obchodech. Proto dětem s klidem nabídněte cokoliv z našeho e-shopu, hlavně datlové dobroty.

98_-lizatko--kakao-20g 1_655_datlove-bonbony-malina 1_datlove pokuseni duo pack jahoda rakytnik

 

Zdravé mlsání na každý den

Ať už jste sportovec nebo jenom příležitostný mlsoun, nenechte si ujít naše dobroty na každý den. K datlovým bonbónům a tyčinkám jsme přidali také spoustu příchutí, které pohladí chuťové buňky. Nejoblíbenější jsou datlové dobroty s příchutí kávovou, kakaovou, čokoládovou, kokosovou, jahodovou, malinovou nebo perníkovou.

86-1_datlove-bonbony-cokolada--gramaz-50g- 1_661_datlove-bonbony-jahoda 1_datlove pokuseni datlove tycinky

 


To nejlepší z naší nabídky

Datlové pokušení

Mouky, ořechy a ořechová másla

Čokoláda LANA

Sušené ovoce