Hořká čokoláda - Grenada 70 %

129 Kč
Skladem

Vychutnejte si kousek z Karibiku v každém kousku této lahodné čokolády

Kategorie: Čokoláda LANA
Hmotnost: 0.08 kg

Vítejte do světa opravdové vášně pro čokoládu! Pokud milujete čokoládu stejně jako my, pak si určitě užijete to nejlepší, co nabízí tato ručně dělaná čokoláda Granada.

Každý kousek této čokolády obsahuje lahodné kakaové boby Grenada, které pocházejí z exotického ostrova Grenada v Karibiku. Tyto boby jsou pečlivě sklízeny a zpracovávány pomocí starých tradičních metod, které zajistí, že každý kousek obsahuje nejlepší kvalitu čokolády.

Čokoláda Granada se skládá z přírodních surovin, jako je kakaové máslo a sušená třtinová šťáva, což zajišťuje, že každý kousek má hladkou texturu a bohatou chuť. Kombinace těchto přísad vytváří neuvěřitelně chutnou čokoládu s lehce nasládlou chutí.

Ručně dělaná čokoláda Granada je vyrobena s vášní a pečlivostí tak, že každý kousek má dokonalou rovnováhu mezi chutí a texturou. Při každém kousnutí budete zažívat neuvěřitelnou chuťovou explozi, která Vás dostane do extáze.

Takže, jestli hledáte dokonalou čokoládu s neuvěřitelnou chutí, pak naše ručně dělaná čokoláda Granada je pro Vás tou pravou volbou. Vychutnejte si kousek z Karibiku v každém kousku této lahodné čokolády.

 

Zajímavost:

Grenada je malinký ostrov v karibském moři, který se pyšní ideálními podmínkami pro pěstování a růst kakaovníku a jako jedna z mála zemí má známku kvality "fine flavor" vztahující se na veškeré kakaové boby pocházející z tohoto ostrova. 

Muškátový oříšek, zázvor, kurkuma, hřebíček nebo bobkový list jsou jen některé z nekonečné škály koření, které daly Grenadě přezdívku "ostrov koření". Tato biodiverzita, spolu s dokonalou zeměpisnou polohou a nadmořskou výškou dotváří ideální podmínky pro skvělou čokoládu.

 

Druh Tmavá čokoláda
Hmotnost 80 g
Složení Kakaové boby Grenada, sušená třtinová šťáva, kakaové máslo5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 1.3.2023
Dosud nedoručeno.