Mléčná čokoláda - love you

129 Kč
Skladem

Užijte si tuto lahodnou mléčnou lásku a nechte ji vyjádřit své pocity

Kategorie: Čokoláda LANA
Hmotnost: 0.08 kg

Láska prochází žaludkem

Vítejte ve světě čokoládových snů, kde se snažíme přinášet nejlepší chuťové zážitky a nabízet Vám tu nejvyšší kvalitu. Dnes Vám bychom chtěli představit naši nejoblíbenější čokoládu s názvem LOVE YOU.

Tato čokoláda LOVE YOU je zvláštní tím, že kromě kakaových bobů a kakaového másla obsahuje také sušené mléko a třtinový cukr. Tento jedinečný mix surovin vytváří lahodnou mléčnou chuť, kterou zamilujete už od prvního kousku.

LOVE YOU je nejen vynikající chuťová záležitost, ale také dokonalý způsob, jak vyjádřit své city k někomu, koho máte rádi. Díky svému názvu a vynikajícímu obsahu se stane perfektním dárkem pro Vaši milovanou osobu.

Čokoláda LOVE YOU je vyráběna s největší péčí a z nejlepších surovin, aby Vám nabídla nejlepší chuťový zážitek. Kakaové boby jsou pečlivě vybírány, kakaové máslo je zpracováváno ručně, sušené mléko je vybíráno s největší pozorností a třtinový cukr se používá, aby se zachovala přirozená chuť a aroma.

Čokoláda LOVE YOU z třebíčské čokoládovny LANA je nejenom skvělou chuťovou záležitostí, ale také dokonalým způsobem, jak říct někomu, že ho máte rádi. Tato čokoláda bude mluvit za Vás, ať už chcete někomu poděkovat, oslavit jeho narozeniny, nebo prostě říct "miluji tě".

Užijte si tuto lahodnou mléčnou lásku a nechte ji vyjádřit své pocity.

 

 

PARAMETRY

Druh Mléčná čokoláda
Hmotnost 80 g
Složení kakaové boby, sušené mléko, třtinový cukr, kakaové máslo. Min. obsah kakaového podílu 40%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: