Svatý Prokop 71%

129 Kč
Skladem

Jde o velmi jemnou čokoládu s výrazným aroma samotného kakaa. Krásně se rozpouští na jazyku a přenese vás do zapomenutého ráje plného orchidejí. 

Kategorie: Čokoláda LANA
Hmotnost: 0.08 kg

Křehká tabulka čokolády Svatý Prokop 71%

Představte si, jak se křehká tabulka čokolády Svatý Prokop 71% rozpouští na vašem jazyku a vaše chuťové buňky se okamžitě probudí k životu. Tato ručně dělaná čokoláda je vyrobena z nejlepších kakaových bobů, třtinového cukru, kakaového másla a sójového lecitinu.

Svatý Prokop 71% je čokoláda pro ty, kteří chtějí zažít jedinečný chuťový zážitek. Je to velmi jemná čokoláda s výrazným aroma samotného kakaa. Každý kousek této čokolády vás přenese do zapomenutého ráje plného orchidejí, kde se mísí sladkost a hořkost kakaových bobů.

Tato čokoláda je vyráběna s velkou péčí a láskou ke kakau. Je to nejen lahodný zážitek, ale také způsob, jak si dopřát to nejlepší z kakaa. Svatý Prokop 71% je naplněný antioxidant, který může pomoci chránit vaše tělo před volnými radikály.

Tato čokoláda je skvělá pro ty, kteří milují kvalitní a autentickou chuť kakaa. Krásně se rozpouští na jazyku a zanechává vám pocit plnosti a jemnosti. Tak proč si nevyzkoušet ještě dnes tuto ručně dělanou čokoládu Svatý Prokop 71%?

 

Druh Tmavá čokoláda
Hmotnost 80 g
Složení Kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sójový lecithin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: