Náš příběh

jsme Andrea a Lucie a rády bychom Vám představily nás i Datlové pokušení.

Kdo jsme byly? Úspěšné manažerky, šikovné a vytížené holky pro všechno 

Kdo jsme teď? Šikovné a vytížené jsme pořád, jen nám k tomu přibyly úžasní chlapáci, kvůli kterým vzniklo Datlové pokušení, náš společný projekt. 

Dohromady nás spojuje nejen kamarádství a společná vize, ale také zájem o zdravé a kvalitní potraviny. No a když byly naši mrňousové ve věku, kdy už by si mohli sem tam zobnout nějaké té dobroty, rozhodně jsme nechtěly, aby to bylo jen tak nějaká cukrovinka, ve které je kdo ví co. 

Bloumaly a zkoušely jsme poměry a konzistenci, až jsme to vychytali k dokonalosti. Zakládáme si na tom, nepoužívat sířené ani proslazované ovoce. Jak už náš název napovídá, tak základem našeho mlsání jsou datle. Rozhodně ne datlová pasta, ale opravdu datle, celé datle. Tím, že používáme celé vypeckované datle, mají naše bonbóny, "lízátka" a tyčinky krásnou texturu i jinou chuť, než když by byly s datlovou pastou.

Vždy, když zkoušíme nové příchutě, zakládáme si na tom, aby byl výsledek bez lepku, bez laktózy, bez přidaného cukru, veganský a zatraceně dobrý.

Nyní nás už můžete potkávat na různých jarmarcích a trzích, kde si to vždycky skvěle užíváme a samotné dobroty pak v různých kavárnách, zdravých výživách a obchodech. 

 

DSC_5433