Náš příběh

Vítáme Vás,

 

jsme Andrea a Lucie a rády bychom Vám představily nás i Datlové pokušení.

 

Možná by se dalo říct, že Datlové pokušení je dílem náhody. Určitě to tak bylo z počátku, 

kdy nás od ukončení společného studia, po sedmi letech svedly znovu dohromady děti a podobný pohled na životní styl a stravování.

 

Dalo by se říct, že za Datlové pokušení můžou naši malí chlapci, kteří rádi mlsají a nám nestačí, aby mlsali zdravě, chtěly jsme, aby jim zdravé mlsání chutnalo.

 

I naše okolí může za to, že jsme vyzkoušely v Třebíči první jarmark, na podzim roku 2018, kde jsme měly za hodinu vyprodáno. A byli to právě naši zákazníci, kteří nás přesvědčili, že naše datlové kokosky stojí za to, abychom je začaly prodávat. Proto patří díky každému z Vás, kdo si od nás objednal, byť jen jedno lízátko, tyčinku či balíček bonbonů.

 

Na začátku byla vize, nadšení, ale také spousta práce a překážek. Jak se ale říká, kdo se bojí, nesmí do lesa. A tak jsme se nebály a k počáteční náhodě se přidal v únoru roku 2019 vznik provozovny, první objednávky, kdy jsme začínaly se čtyřmi příchutěmi a vyráběly pouze bonbony. Přidali se první velkoodběratelé, inovace obalů, nové příchutě, rozšířily jsme na jaře 2019 výrobu na tyčinky, lízátka a prodej směsí ořechů. V srpnu 2019 se nám podařilo spustit e-shop pro Vaše pohodlné objednávaní.

 

Přicházely další a další nápady a tím se krok po kroku rodila naše firma Datlové pokušení, kterou jsme si jako dvě ženy na mateřské dovolené splnily svůj malý sen a snažíme se tento sen posouvat dál a doufáme, že oceníte i to, že každá dobrota, co od nás ochutnáte, prošla rukama a ne strojem, že oceníte kvalitu surovin, které používáme, snahu o ekologické balení a vstřícné jednání, které Vám můžeme nabídnout.

 

Doufáme, že náš příběh o dvou obyčejných ženách, co začaly dělat neobyčejně dobré bonbony Vás navnadí k jejich ochutnání.

 

Andrea a Lucie