Datlové bonbóny – Banán 4+1 ZDARMA
Související produkty
Detailní popis produktu
Objevte kouzlo banánu v každém kousku!
Sladké, měkké a plné přirozené energie – datlové bonbóny s banánem jsou perfektní volbou pro všechny, kdo milují opravdovou chuť ovoce. Lyofilizovaný banán přináší intenzivní banánovou explozi, která vás vtáhne do světa tropického osvěžení.
Jsou perfektní na cesty, jako rychlá svačinka nebo zdravé mlsání k odpolední kávě. A co je nejlepší? Jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin – bez cukru, lepku, laktózy či konzervantů. RAW, vegan a plné vlákniny, jsou skvělým doplňkem aktivního životního stylu i zdravého stravování. Nejenže si užijete chuť, ale také benefity – banán je bohatý na draslík, který podporuje správnou činnost svalů, a datle dodají přirozenou energii, kterou potřebujete během celého dne.
Balení obsahuje:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | ⭐️ Zvýhodněné |
|---|---|
| Složení: | Datle 77 %, kokos 14 %, lyofilizovaný banán 8 %, BIO kakao 1 % |
| Skladování: | Mohou obsahovat stopy pecek a skořápkových plodů. Uchovávejte v chladu a suchu. |
| Balení: | 100 g balení obsahuje zhruba 20-25 bonbónů balených ve znovuuzavíratelném zip sáčku. |
| Minimální trvanlivost: | 7–8 měsíců od data dodání. Přesné datum spotřeby je uvedeno vždy na obalu. |
| Výživové údaje na 100 g: | 1674 kJ / 400 kcal |
| Tuky: | 9,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 8,2 g |
| Sacharidy: | 74,9 g |
| z toho cukry: | 62,3 g |
| Vláknina: | 10,2 g |
| Bílkoviny: | 3,6 g |
| Sůl: | 0,01 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.